Dzsennifromdöblákk megint úgy döntött, hogy tervez valamit, vagy legalábbis a nevét adja hozzá, mert különösebb divattervezői vénát nem feltételezek róla. Persze lehet, hogy ez csak az én rosszindulatom. Na mindegy.
A lényeg, hogy a ruhák olyan..hm…semmilyenek. Semmi új, semmi izgalmas, csak a megszokott. Ennél azért nem ártana valami több.
(Még több kép itt: http://fashionbeautytrend.com/jennifer-lopez-with-kohls-clothing-creations-and-collection/)


Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: