Vélemény. Szubjektív.

J.Lo

lopez_1318704846.jpg_987x580

Dzsennifromdöblákk megint úgy döntött, hogy tervez valamit, vagy legalábbis a nevét adja hozzá, mert különösebb divattervezői vénát nem feltételezek róla. Persze lehet, hogy ez csak az én rosszindulatom. Na mindegy.

A lényeg, hogy a ruhák olyan..hm…semmilyenek. Semmi új, semmi izgalmas, csak a megszokott. Ennél azért nem ártana valami több.

(Még több kép itt: http://fashionbeautytrend.com/jennifer-lopez-with-kohls-clothing-creations-and-collection/)

Címkék: ,

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább a NLC. oldalra!