Vélemény. Szubjektív.

Táska

HH8344_860Z100lookbookMulberry_V_14oct11_pr_b_320x480_1319358738.jpg_320x480

A Vogue újabb százas listáján a szezon legszebb táskái szerepelnek. Én személy szerint az egész listát úgy, ahogy van elfogadnám, hogy minden nap valami szépséggel flangálhassak az utcán, de ha mindenáron választani kell, akkor a fenti, potom 525 fontos Mulberry táskát választanám. (Jelzem olcsó voltam, ugyanis választhattam volna a több, mint 7000 fontos Victoria Beckham táskát is:-D)

Stílus

20s_1319306773.jpg_400x319

“A stílus az egyetlen olyan igazi luxus, amit bárki megengedhet magának, függetlenül attól, hogy mennyi pénze van. Ez olyan dolog, ami velünk született, de tanulható, feltéve, ha megvan hozzá az emberben a kellő intelligencia… ” (Giorgio Armani)

Azzedine Alaia

2-sigrid_agren_azzedine_alaia_aw_couture_1112_4_1319306558.jpg_510x765

Sokáig kimaradt az életemből Alaia munkássága, de miután áttekintettem azt, rájöttem, hogy ez bizony nagy kár volt. Hihetetlenül kreatív az öreg, nem fél az újtól, mégis képes elegáns maradni. Ez számomra a tökéletes kombináció, és tőlem mindenképpen max riszpektet kap.

Mario Testino

Testino_V_11oct11_MarioTestino_b_320x480_1319226125.jpg_320x480

Sokáig úgy voltam vele mikor meghallottam a Mario Testino nevet, hogy jó, jó, de mitől olyan ász ez az ember? Aztán végignéztem jó pár munkáját, és elszégyelltem magam, amiért egyáltalán a kérdés megfogalmazódott bennem. Olyan zseniálisan fogja meg a pillanatot és annak a hangulatát, amit sehol nem lehet megtanulni, azt egyszerűen érezni kell.

Természetesen ezt meg is kell ünnepelni, ami meg is történt, méghozzá plafontól padlóig érő pezsgőfal kíséretében:-) Mert a nagyok így csinálják.

Gengszter sztájl

gengszterkorz_1319224274.jpg_259x194

Vannak a történelemnek olyan különlegesen romantikusan pillanatai, mint például amikor Rómeó és Júlia találkoztak, vagy a reneszánsz (persze lehet, hogy ezek csak nekem romantikusak), de mind közül a legromantikusabb és egyben legvagányabb időszak a szesztilalom időszaka volt számomra.

Ha tehetném, kötelezővé tenném minden férfinak a gengszter stílust. És azt hiszem, ezzel nem vagyok egyedül:-)

Dior ruci

A 2012 tavaszi/nyári kollekcióból nekem ez a kis tünemény jött be legjobban. Egyébként az összes ruhát nagyon jónak tartom, összeszedett, egységes kollekció.

Jó szám

Ezt a számot azóta kedvelem, mióta a Kinder Bueno reklámban hallottam. Szerintem nagyon üt.

Bvlgari

Körülbelül egy millió éve szeretnék egy ilyen gyűrűt, de az árát tekintve (majd egy milla) azt hiszem el fog telni még pár évem nélküle.

De nézegetni csak szabad, nem?:-)

James Franco

guccisport_1319134802.jpg_560x407

Azt hiszem a Guccinak az egyik legjobb döntése volt Mr. Francót foglalkoztatni:-)

Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább a NLC. oldalra!